Contact

Heeft u vragen, wilt u een boeking maken of een optie plaatsen?
Neem vrijblijvend contact met ons op! Voor boekingen en vragen kunt u tevens terecht bij een van onze twaalf reisbureaus.

Kupers Reisinfo B.V.
Kelvinstraat 1, 6003DH Weert
+31 (0)495-456605 / contact@kupers.nl
BTW nr. NL806817033B.01 / K.v.K. nr. 13040850

Onze reisbureaus

U bent van harte welkom bij één van onze twaalf reisbureaus. Maak een afspraak of loop gerust een keer binnen, wij helpen u graag.

Kerkstraat 35A
6121 LB Born
+31 (0)46-4861010
born@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Kerkstraat 38
6441 BE Brunssum
+31 (0)45-5254444
brunssum@kupers.nl

Openingstijden 
Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Bovenstestraat 39
6101 EH Echt
+31 (0)475-484455
echt@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Markt 94
6161 GM Geleen
+31 (0)46-4754466
geleen@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Oranje Nassaustraat 6
6411 LG Heerlen
+31 (0)45-5712151
heerlen@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Kouvenderstraat 11
6431 HA Hoensbroek
+31 (0)45-5226655
hoensbroek@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Brugstraat 32
6031 EG Nederweert
0495 – 792005
mackus@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10.00-14:00 uur

Stationsplein 1
6041 GN Roermond
+31 (0)475-311711
roermond@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Let op! Gewijzigde bezoeklocatie:

Rosmolenstraat 32 (Reisburo Schoenmaeckers)
6131 HZ Sittard
+31 (0)46-4000344
sittard@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Let op! Gewijzigde bezoeklocatie:

Markt 94
6161 GM Geleen
+31 (0)46-4337666
geleen@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Maastrichterlaan 68
6291 ET Vaals
+31 (0)43-3065555
vaals@kupers.nl 

Openingstijden 
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:30 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Muntpassage 20
6001 GM Weert
+31 (0)495-536660
weert@kupers.nl

Openingstijden 
Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag: 10:00-17:30 uur
Donderdag 10:00-20:00 uur
Zaterdag: 10:00-17:00 uur

Kelvinstraat 1
6003 DH Weert
+31 (0)495-456605
hoofdkantoor@kupers.nl

Openingstijden (alleen op afspraak)