Contact 2017-07-27T09:54:19+00:00

Contact

Heeft u vragen, wilt u een boeking maken of een optie plaatsen?
Neem vrijblijvend contact met ons op! Voor boekingen en vragen kunt u tevens terecht bij een van onze twaalf reisbureaus.

Onze reisbureaus

Kupers Reisinfo is de grootste onafhankelijke reisbureauketen in Limburg en beschikt over twaalf reisbureaus.  Naast ons vakantie aanbod in onze reisbureau vestigingen bieden wij u de mogelijkheid om online te boeken. Wanneer u eenvoudig en veilig online uw vakantie wilt boeken kunt u dit doen via ons online reserveringssysteem. Uw boeking wordt afgehandeld door een van onze Kupers reisbureaus.

Kerkstraat 35A
6121 LB Born
+31 (0)46-4861010
born@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Kerkstraat 38
6441 BE Brunssum
+31 (0)45-5254444
brunssum@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Bovenstestraat 39
6101 EH Echt
+31 (0)475-484455
echt@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Markt 94
6161 GM Geleen
+31 (0)46-4754466
geleen@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Donderdag koopavond: volgens afspraak
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Oranje Nassaustraat 6
6411 LG Heerlen
+31 (0)45-5712151
heerlen@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Donderdag koopavond: 18.00 – 21.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Kouvenderstraat 11
6431 HA Hoensbroek
+31 (0)45-5226655
hoensbroek@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Stationsplein 1
6041 GN Roermond
+31 (0)475-311711
roermond@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Rosmolenstraat 38
6131 HZ Sittard
+31 (0)46-4000344
sittard@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Donderdag koopavond: 18.00 – 21.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Haalbrugskensweg 28
6171 JA Stein
+31 (0)46-4337666
stein@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Maastrichterlaan 68
6291 ET Vaals
+31 (0)43-3065555
vaals@kupers.nl 

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Muntpassage 20
6001 GM Weert
+31 (0)495-536660
weert@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.30 – 18.00 uur
Donderdag koopavond: 18.00 – 21.00 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.00 uur

Kelvinstraat 1
6003 DH Weert
+31 (0)495-456605
hoofdkantoor@kupers.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 09.00 – 17.30 uur